Gargamel napisał(a):

|
Jaki związek z tym tematem wislak68 ma twój ostatni post? Proszę o nie zaśmiecanie forum.
|
No cóż: mniej więcej taki sam jak dyskusja dwóch panów moderatorów z kolegą wolfym (posty 184, 183 i niższe; jeśli naprawdę Cię to interesuje sprawdź) na temat Dawidowskiego. Pada argument który mnie osobiście wydaje się być nieprawdziwy, dlatego z uprzejmą prośbą zwracam się o jego weryfikację.