|
Absolutnie podpisuję się pod słowami Wolfyego i FraMata. Dodam od siebie, że Brud zagrał np. w meczu z Limanovią. Idealny mecz by coś pokazać, teoretycznie rywal na poziomie takim, z jakim spotykał się w Młodej Ekstraklasie (może ciut wyżej), znudzeni takim meczem koledzy z zespołu, brak presji. Co pokazał Brud? Nic. Zapisał się w protokole zółtą kartką, poza tym był chyba najsłabszym w drużynie. W takim meczu 22 latek, mający dostawać szansę w ekipie Mistrza Polski powinien błyszczeć. Bardziej utalentowani wychowankowie, jego rówieśnicy jak: Batko, czy Janik kopią odpowiednio w Szreniawie Nowy Wiśnicz i Puszczy Niepołomice.
|