http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Hmm,a może ten zawodnik o polskich korzeniach

Cena 850 tysięcy euro jak na lewego obrońce to troche jest,ale z drugiej strony mamy pewnośc,ze jest to dobrze wyszkolony zawodnik i na lata..problemem jest tylko konkurencja ze strony innych klubów z Bundesligi