Wyświetl pojedynczy post
KorteZ
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3983
Stary 22.01.2012, 17:45
Weszło twierdzi, że Sergio Koke już po negocjacjach z Legią i został tylko podpis na kontrakcie.

edycja: zresztą już oficjalna napisała, tyle, że piszą jeszcze o negocjacjach. No zobaczymy...
Odpowiedz cytując