Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
KorteZ
Banita
Od: 11.2011
Offline
#
3983
22.01.2012, 17:45
Weszło twierdzi, że Sergio Koke już po negocjacjach z Legią i został tylko podpis na kontrakcie.
edycja: zresztą już oficjalna napisała, tyle, że piszą jeszcze o negocjacjach. No zobaczymy...
KorteZ
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KorteZ