Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4669
Stary 22.01.2012, 17:30
syryls napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje że Uryga to może być taki polski Mascherano, czyli i na obronie i w pomocy.
I w ataku od biedy

Nalepa może zagrać z powodzeniem na prawej obronie albo nawet na def. pomocniku, więc myślę że może się przydać.

Chrapek... dobrze mu idzie w Stróżach, niech zagra drugą równie dobrą rundę i wtedy powinien dostać w końcu szansę w Wiśle. Zachowując wszelkie proporcje, to zawodnik o podobnym stylu gry, co Melikson. Wszędobylski rozgrywający, taka klasyczna dziesiątka.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując