syryls napisał(a):

|
Mam nadzieje że Uryga to może być taki polski Mascherano, czyli i na obronie i w pomocy.
|
I w ataku od biedy
Nalepa może zagrać z powodzeniem na prawej obronie albo nawet na def. pomocniku, więc myślę że może się przydać.
Chrapek... dobrze mu idzie w Stróżach, niech zagra drugą równie dobrą rundę i wtedy powinien dostać w końcu szansę w Wiśle. Zachowując wszelkie proporcje, to zawodnik o podobnym stylu gry, co Melikson. Wszędobylski rozgrywający, taka klasyczna dziesiątka.