Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4668
Stary 22.01.2012, 17:27
Do Szewczyka raczej jestem przekonany, ale do Urygi to nie wiem. Myślę że trener powinien jeszcze popracować na ofensywną grą Bruda, Maaskant zrobił podobnie z Wilkiem i teraz Czarek rozgrywa mądrze piłkę.
Odpowiedz cytując