Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1453
Stary 22.01.2012, 17:06
licoo napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile osób ma jeszcze te karteczki które kazali zatrzymać po dostaniu karty kibica. Tam chyba było hasło do konta internetowego, którego dalej nikt nie ma:/
Pytałem typa u góry pół roku temu to mówił żebym sie nie martwił bo i tak sprzedaży internetowej niema.
Sam ją wyjebałem jak tylko wyszedłem z SK.
Odpowiedz cytując