licoo napisał(a):

|
Ciekawe ile osób ma jeszcze te karteczki które kazali zatrzymać po dostaniu karty kibica. Tam chyba było hasło do konta internetowego, którego dalej nikt nie ma:/
|
Pytałem typa u góry pół roku temu to mówił żebym sie nie martwił bo i tak sprzedaży internetowej niema.
Sam ją wyjebałem jak tylko wyszedłem z SK.