Gwiaździsty napisał(a):

Ale na tym forum są tacy co dalej wierzą w tą pancerną brzozę i to co opowiadał jeden pilot o jej właściwościach tnących . Oni gotowi są nawet uwierzyć, że np. zwykła słomka gotowa jest spowodować kraksę rowerzysty przepoławiając mu kierownicę, jeśli tylko dowiedzą się o tym w programie Lisa lub wyczytają w GW.
|
Ty potrafisz zaakceptować :
- sztuczną mgle
- bombe
- dobijanie rannych
i myslisz ,że osmieszają sie ci którzy słuchaja pułkownika, pilota z doświadczeniem,który mówi ,że taka brzoza może zniszczyć skrzydło ,bo w swoim doświadczeniu miał analogiczną sytuacje? Gratuluje swojej nieomylności. .Mam taka teorie ,że za dużo Polakom puszczali filmów akcji z USA ze Stevenem Seagelem,Brucem Willisem itp. rozpierducha , poscigi ,wybuchy ,czyli "zabili go i uciekł" . Gdyby Smoleńsk to był film akcji , wszyscy by przeżyli , prezydent rozpieprzył by 100 ruskich którzy czaili sie na niego w krzakach z kałachami .No ale to nie był film i trudno uwierzyć ,że sie samolot rozbił na 1000 kawałkow i nie było generalnie co zbierać..