Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 22.01.2012, 16:52
licoo napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile osób ma jeszcze te karteczki które kazali zatrzymać po dostaniu karty kibica. Tam chyba było chasło do konta internetowego, którego dalej nikt nie ma:/
Była kiedyś informacja, że te karteczki nie będą potrzebne a te hasła czy kody, czy co tam na nich było są nieważne.
Mnie w tej sprzedaży karnetów, z resztą podobnie jak biletów drażni brak informacji o ilości sprzedanych sztuk. Ta pojawia się tylko wtedy, gdy sprzedaż idzie dobrze, albo tak jak w przypadku karnetów na sektor A ileś tam, gdzie prawie wszystko poszło dla sponsorów...zero profesjonalizmu, ale jednocześnie można przypuszczać, że sprzedaż póki co nie idzie po ich myśli, co z drugiej strony dziwi, biorąc pod uwagę ciekawą rundę.
Odpowiedz cytując