lucas8 napisał(a):

O to, że każdy z młodych dostanie prawdziwą szansę, akurat przy Kazku Moskalu jestem spokojny. Narzekamy, że w Wiśle mało zdolnych młodych piłkarzy, ale czuję po kościach, że z Chrapka i Nalepy będziemy mieć mnóstwo pociechy, lekko odchodząc od tematu.
|
Co do Chrapka to nie jestem pewien. Ale Nalepa raczej dostanie szanse w tym roku
