Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4662
Stary 22.01.2012, 16:45
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
O to, że każdy z młodych dostanie prawdziwą szansę, akurat przy Kazku Moskalu jestem spokojny. Narzekamy, że w Wiśle mało zdolnych młodych piłkarzy, ale czuję po kościach, że z Chrapka i Nalepy będziemy mieć mnóstwo pociechy, lekko odchodząc od tematu.
Co do Chrapka to nie jestem pewien. Ale Nalepa raczej dostanie szanse w tym roku
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując