kacpaw91 napisał(a):

|
Na razie to tylko gol w meczu o pietruszkę, ale po raz kolejny powiem "nie skreślajmy Bruda". Wypożyczmy go, albo dajmy szansę w kilku meczach. Chłopak nie ma ogrania. A czy ma talent tego nie wiem. Pierwsi do sprzedaży powinni być Ci co zarabiają najwięcej, a dają niewiele. Brud nikomu miejsca nie blokuje, wręcz jest ważnym zawodnikiem jeżeli chodzi o wymogi zgłaszania zawodników.
|
O to, że każdy z młodych dostanie prawdziwą szansę, akurat przy Kazku Moskalu jestem spokojny. Narzekamy, że w Wiśle mało zdolnych młodych piłkarzy, ale czuję po kościach, że z Chrapka i Nalepy będziemy mieć mnóstwo pociechy, lekko odchodząc od tematu.
