Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4659
Stary 22.01.2012, 16:11
Na razie to tylko gol w meczu o pietruszkę, ale po raz kolejny powiem "nie skreślajmy Bruda". Wypożyczmy go, albo dajmy szansę w kilku meczach. Chłopak nie ma ogrania. A czy ma talent tego nie wiem. Pierwsi do sprzedaży powinni być Ci co zarabiają najwięcej, a dają niewiele. Brud nikomu miejsca nie blokuje, wręcz jest ważnym zawodnikiem jeżeli chodzi o wymogi zgłaszania zawodników.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 22.01.2012 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując