Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1449
Stary 22.01.2012, 16:03
przed 15 puściutko, 3 okienka otwarte..
nie rozumiem ludzi, później 90% z nich będzie stać w kolejkach 4 razy na 4 hitowe mecze, zamiast teraz nie tracić czasu i wydać mniej. na taką rundę to powinno pójść z 15tys. karnetów, bo na każdym hitowym na pewno tyle ludzi będzie.
niech mi ktoś spróbuje później narzekać na kolejki..
Odpowiedz cytując