|
przed 15 puściutko, 3 okienka otwarte..
nie rozumiem ludzi, później 90% z nich będzie stać w kolejkach 4 razy na 4 hitowe mecze, zamiast teraz nie tracić czasu i wydać mniej. na taką rundę to powinno pójść z 15tys. karnetów, bo na każdym hitowym na pewno tyle ludzi będzie.
niech mi ktoś spróbuje później narzekać na kolejki..
|