Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4658
Stary 22.01.2012, 15:33
Matejas_ czytaj uważniej, bo nigdzie nie napisali że to był farfocel.. poza tym, dwóch graczy St. którzy brali udział w akcji było na spalonym, ale sędzia uznał bramkę..


Odpowiedz cytując