Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 22.01.2012, 15:23
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To akurat był głupi pomysł, ale nigdy nie wyszło to poza deklaracje.
Dlatego chyba napisałem, że nie wprowadzili swoich pomysłów w życie.Poza tym generalnie oceniam(na podstawie tego co robił PiS za swojej kadencji), że PiS zachowałby się tak samo jak PO w sprawie ACTA. Może nie jestem obiektywny, bo dla mnie wybór między PiS a PO, to wybór między złym, a gorszym.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Trochę inna skala niż podpisywanie umowy podważającej podstawowe wolności obywatelskie, nie sądzisz?
I dlatego właśnie zastanawiam się, czy ktoś nie powinien tej sprawy skierować do TK.
Odpowiedz cytując