wolfy napisał(a):

|
To akurat był głupi pomysł, ale nigdy nie wyszło to poza deklaracje.
|
Dlatego chyba napisałem, że nie wprowadzili swoich pomysłów w życie.Poza tym generalnie oceniam(na podstawie tego co robił PiS za swojej kadencji), że PiS zachowałby się tak samo jak PO w sprawie ACTA. Może nie jestem obiektywny, bo dla mnie wybór między PiS a PO, to wybór między złym, a gorszym.
wolfy napisał(a):

|
Trochę inna skala niż podpisywanie umowy podważającej podstawowe wolności obywatelskie, nie sądzisz?
|
I dlatego właśnie zastanawiam się, czy ktoś nie powinien tej sprawy skierować do TK.