Wyświetl pojedynczy post
Jakubus
Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1448
Stary 22.01.2012, 15:05
Dla mnie smieszne jest ze na superpuchar SKWK bylo w stanie sprzedac 9 tys biletow przy akcji marketingowej adekwatnej do swoich zDolnosci finansowych. A nasz klubz takim potencjalem nic takiego nie czyni? Byla akcja walczymy o mistrzostwo na bilboardach i byl odzew. A teraz bieda z nedza jak tak dalej bedzie to slaba frekwencja.
Odpowiedz cytując