Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 22.01.2012, 13:42
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanie. Czy nasza konstytucja nie powinna blokować tej ustawy? Przecież zagrożona jest wolność słowa. Wiec zgodnie z konstytucja ustawa nie powinna przejść.
Samo podpisanie traktatu lizbońskiego jest złamaniem konstytucji czy wogóle jakich kolwiek traktatów międzynarodowych w jakiś najmniejszy sposób uzależniąjących nas od organizacji międzynarodowych. A ta ustawa jest śmieszna wiadomo że i tak znajdą spsób na obejście
Odpowiedz cytując