zgrybus napisał(a):

|
Takie pytanie. Czy nasza konstytucja nie powinna blokować tej ustawy? Przecież zagrożona jest wolność słowa. Wiec zgodnie z konstytucja ustawa nie powinna przejść.
|
Samo podpisanie traktatu lizbońskiego jest złamaniem konstytucji czy wogóle jakich kolwiek traktatów międzynarodowych w jakiś najmniejszy sposób uzależniąjących nas od organizacji międzynarodowych. A ta ustawa jest śmieszna wiadomo że i tak znajdą spsób na obejście