Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1447
Stary 22.01.2012, 13:02
neq. napisał(a):Wyświetl post
jeżeli miałem karnet, ale go jeszcze nie przedłużyłem to nie trace zniżki ?
Oczywiście ze nie tracisz. Ryzykujesz jednak, że na to samo miejsce ktoś wejdzie. Ale sądzać po ilości karnetów sprzedanych to ryzkyko zbliżóne do zera ;-)
Odpowiedz cytując