Gucio25 napisał(a):


no ładny kwiatek mi się trafił. aha. to dlaczego np. jeśli w identycznej sytuacji kupuje się karnet ulgowy, to po wygaśnięciu legitymacji jest on ważny i wszystko jest ok?
|
W sumie to nie wiem czy jest ważny, bo w sumie to sprawdzają czasem legitymacje na wejściu