Oglądałem wczoraj mecz Zambia- Senegal w PA. Piłkarze z reprezentacji Senegalu są poza naszym zasięgiem finansowym (Sow, Djemba Ba) to wielkie gwiazdy. Większość gra w Europie. Ale Zambia? Tam wszyscy grają w Afryce - w klubach z RPA itd. Ciekawe czy taki Kananga byłby do wyciągnięcia i za ile? Nie ma w drużynie Zambii wielkich gwiazd - ale jest sporo piłkarzy dobrych technicznie i szybkich - takich jak Traore w naszej lidze. Za słabi na dobre kluby na Zachodzie, a u nas robi za gwiazdę. Może kierunek Zambijski?
BTW
Zambia wygrała 2-1
