Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
złoty członek
Banita
Od: 11.2011
Offline
#
12155
22.01.2012, 10:14
Prasa łączyła nas z Głowackim, Brożkiem, gościem z izraela ( obrońca ) , Fallem , Dalevem itd nawet te pismaki nie myślą logicznie bo niby po co nam oni skoro i tak by nie mogli grać dla nas w pucharach.
złoty członek
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez złoty członek