http://fakty.interia.pl/swiat/news/w...orbana,1749620
Cytat:
|
Kilkaset tysięcy osób zgromadziła w sobotę w Budapeszcie manifestacja poparcia dla premiera Węgier Viktora Orbana. Demonstrację zorganizowali dziennikarze przychylni rządzącej partii Fidesz, aby pokazać, że prawica wciąż może zebrać tłumy na stołecznych ulicach.
|
Biorąc pod uwagę zakłamanie mediów, ciekaw jestem ile ludzi było tak naprawdę. Jest jakiś filmik z tego wydarzenia? Bo nie udało mi sie nic znaleść..
Na antyorbanowskiej manifestacji, na poczatku roku było:
Cytat:
|
wg węgierskiej policji - 25.000, wg komentatorów zachodnich - 30.000-35.000, wg prof. Nałęcza - 100.000.
|
Co na to powiecie, wszyscy zwolennicy teorii, że Orban zabija demokracje/wprowadza dyktaturę?