Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15307
Stary 22.01.2012, 09:26
http://fakty.interia.pl/swiat/news/w...orbana,1749620
Cytat:
Kilkaset tysięcy osób zgromadziła w sobotę w Budapeszcie manifestacja poparcia dla premiera Węgier Viktora Orbana. Demonstrację zorganizowali dziennikarze przychylni rządzącej partii Fidesz, aby pokazać, że prawica wciąż może zebrać tłumy na stołecznych ulicach.
Biorąc pod uwagę zakłamanie mediów, ciekaw jestem ile ludzi było tak naprawdę. Jest jakiś filmik z tego wydarzenia? Bo nie udało mi sie nic znaleść..
Na antyorbanowskiej manifestacji, na poczatku roku było:
Cytat:
wg węgierskiej policji - 25.000, wg komentatorów zachodnich - 30.000-35.000, wg prof. Nałęcza - 100.000.
Co na to powiecie, wszyscy zwolennicy teorii, że Orban zabija demokracje/wprowadza dyktaturę?
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 22.01.2012 o godz. 09:30.
[][][][]> T S W <[][][][]