Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1167
Stary 21.01.2012, 19:14
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Sluchaj, no to nic prostszego. Skoro "co sie stalo to sie nie odstanie" i najwyrazniej nie warto szukac prawdy to zadzwon do Boeinga i powiedz im zeby odpuscili sobie cos takiego jak czarne skrzynki bo po co? Dalej, idz do prokuratury i powiedz ze masz dla nich swietne rozwiazanie oszczedzajace mnostwo czasu i pracy, koniec z badaniami przyczyn wszelkich wypadkow drogowych, koniec z sekcjami zwlok, istna rewolucja!
A jak juz osiagniesz swoj cel to podbij do Francji gdzie zlozyli wrak samolotu ktory rozbil sie nad Atlantykiem i powiedz im zeby wsadzili sobie w dupe wyniki badan ktore wskazaly ze przyczyna bylo zamarzniecie rurki Pitota i nie rozumiesz po co te rurki wymieniali we wszystkich samolotach. Jak juz odniesiesz sukces to lec samolotem z zepsuta rurka Pitota na Jamajke zapalic lolka i na pokladzie, 11 tys metrow nad ziemia opowiedz pasazerom o swoim sukcesie. Beda Ci wdzieczni do konca zycia, czyli jakies 30 minut.
Świetne ! Ale na "super merytoryczne" argumenty zwolenników tzw. "zwykłego" wypadku, gdy jedynym wytłumaczeniem jest , to że "słychać strzały" tak trzeba odpowiadać.
Odpowiedz cytując