w dowód uznania za zapewnienie Wiśle awansu do dalszej rundy LE ...Może rzeczywiście ktoś obejrzy powtórkę i przypomni sobie zawodnika który dał Wiśle awans .Wtedy może zaproponują jemu roczny kontrakt.Aczkolwiek raczej wzmocnień nie będzie więc Fall raczej nie zawita na Reymonta
TOMEK 11 mów za siebie a jak mówisz o sobie to nie mów tego głośno