Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54003
Stary 21.01.2012, 16:34
Jakby niekrytycznie lub krytycznie oceniać pod względem piłkarskim czy poza piłkarskim Małeckiego to w interesie Wisły jest podpisanie z nim nowego kontraktu, a reszta w tej sprawie (kto ? po co ?, dlaczego ? i za ile ?)...mało mnie obchodzi.

_______
Pod względem piłkarskim, potrafi wygrywać mecze "w pojedynkę", potrafi wygrać pojedynek jeden na jeden i strzelić bramkę, nie potrafi za to grać zespołowo i ma problem z celnością podań, plusów jednak jest więcej , dużo więcej bo z tego co wnosi do gry ofensywnej inni mogą też strzelać bramki. Samo przemieszczenie piłki w okolice pola karnego jest już wartością pozytywną, jeden indywidualista na boisku to nie tragedia, rzecz w tym aby reszta drużyny grała zespołowo, a Mały ważne aby się choć starał dostrzegać kolegów z własnej drużyny na boisku (i tu rola kluczowa trenera).

Pod względem poza piłkarskim, cóż jest człowiekiem pozbawionym wysokiej kultury osobistej (łagodnie mówiąc), zupełnie niepotrzebnie też dzielił kibiców na tych lepszych i gorszych. Pamiętajmy że bez tzw. "pikników' nigdy nie zapełnimy naszego stadionu, dlatego ich obecność na R22 jest niezbędna. Mały jest też ikoną dla ultrasów i piłkarzem mocno identyfikującym się z Wisłą co powinno się podobać absolutnie wszystkim kibicom Wisły. I ten fakt też przemawia w sumie na jego korzyść, czyli i tu plusów jest więcej.

Generalnie nie jest nam łatwo znaleźć polskich piłkarzy do pierwszej jedenastki, tym bardziej stosunkowo młodych jak Małecki,ważnym argumentem jest też możliwość wytransferowania Małego poza granice Polski za sporą kwotę, tak więc podpisanie z nim nowego kontraktu uważam za będące w interesie Wisły i ufam że do niego dojdzie. W kwestii finansowej, dobry kompromis jest wskazany i nic więcej.
Ostatnio edytowane przez milosz : 21.01.2012 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując