|
Chodziła w wrześniu/październiku ? taka plotka ze niby Mały ma wylecieć w zimie, ale wtedy złapał kontuzje.
Ale niby też Basałaj miał polecieć.
Ja mam nadzieje ze Małecki w Wiśle zostanie tak długo jak chce.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|