Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
12143
21.01.2012, 13:11
Gdzies przy meczach z Lechem obilo mi sie o uszy ze Salzburg ma budzet wynoszacy ok. 50 milionow euro takze... mial czym przekonywac
Prawde jest brutalna ale bez bazy i szkolenia to my nawet z takimi klubami nie mozemy sie rownac na dluzsza mete...
Bobek90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobek90
Znajdź inne posty napisane przez Bobek90