Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.01.2012, 10:21
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie te komisje są jak dla mnie głupotą. Co się stało nie odstanie się. Nigdy nie dowiedzą się jak naprawdę było a więcej z tych komisji i udowadniania problemu niż pożytku i prawdy... Do tego wymyślanie że Rosjanie sporządzili atak jest głupotą. Oczywiście piękne walki o krzyż są porównaniem do relacji PIS - PO.
Sluchaj, no to nic prostszego. Skoro "co sie stalo to sie nie odstanie" i najwyrazniej nie warto szukac prawdy to zadzwon do Boeinga i powiedz im zeby odpuscili sobie cos takiego jak czarne skrzynki bo po co? Dalej, idz do prokuratury i powiedz ze masz dla nich swietne rozwiazanie oszczedzajace mnostwo czasu i pracy, koniec z badaniami przyczyn wszelkich wypadkow drogowych, koniec z sekcjami zwlok, istna rewolucja!
A jak juz osiagniesz swoj cel to podbij do Francji gdzie zlozyli wrak samolotu ktory rozbil sie nad Atlantykiem i powiedz im zeby wsadzili sobie w dupe wyniki badan ktore wskazaly ze przyczyna bylo zamarzniecie rurki Pitota i nie rozumiesz po co te rurki wymieniali we wszystkich samolotach. Jak juz odniesiesz sukces to lec samolotem z zepsuta rurka Pitota na Jamajke zapalic lolka i na pokladzie, 11 tys metrow nad ziemia opowiedz pasazerom o swoim sukcesie. Beda Ci wdzieczni do konca zycia, czyli jakies 30 minut.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując