Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.01.2012, 02:26
Wszystkie te komisje są jak dla mnie głupotą. Co się stało nie odstanie się. Nigdy nie dowiedzą się jak naprawdę było a więcej z tych komisji i udowadniania problemu niż pożytku i prawdy... Do tego wymyślanie że Rosjanie sporządzili atak jest głupotą. Oczywiście piękne walki o krzyż są porównaniem do relacji PIS - PO.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując