Marszałek napisał(a):

|
Kontrakt mu się kończył i dlatego za grosze. Chociaż patrząc na listę klubów które się o niego starały to może i gorsze kosztował ale kontrakt indywidualny podejrzewam ma konkretny. Ale i tak dziwne ze odszedl.
|
Niestety ale prawda jest okrutna i półka dla nas nie osiągalna. W świecie futbolu kwoty naprawdę śmieszne lecz
jeśli polityka samo-utrzymania będzie dalej kontynuowana to o podobnych transferach można pomarzyć