Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12141
Stary 21.01.2012, 01:28
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Kontrakt mu się kończył i dlatego za grosze. Chociaż patrząc na listę klubów które się o niego starały to może i gorsze kosztował ale kontrakt indywidualny podejrzewam ma konkretny. Ale i tak dziwne ze odszedl.
Niestety ale prawda jest okrutna i półka dla nas nie osiągalna. W świecie futbolu kwoty naprawdę śmieszne lecz
jeśli polityka samo-utrzymania będzie dalej kontynuowana to o podobnych transferach można pomarzyć
Odpowiedz cytując