Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 21.01.2012, 00:54
1q2 napisał(a):Wyświetl post

nie ma partnerów, podobnie jak Messi w reprezentacji -
Co do CR to się zgodzę w sumie. Ale do Messiego i reprezentacji to czy ja wiem czy on nie ma z kim grać?
Tevez, Cambiasso, Mascherano, Di Maria, Zanetti, Banega, Higuain, Aguero. Całkiem przyjemnie goście do kopania piłki na najwyższym poziomie.

Wiem, że zaraz zostanę zaszczuty ale zaryzykuje. Dla mnie Murinho to trener jakich pełno ale ma niezły PR. Chodzi mi o to, że gdyby go nie było to trzeba byłoby go wymyslić. Gwiazdy kopią piłkę to na ławię tez była potrzeba jakiejś gwiazdy. Co o nim nie mówiono,że w sumie to nie trener a mag. w CHFC znów tak magicznie nie było, w Interze po jakimś czasie a w Realu? Słabiutko. Uwierzono w Madrycie ,że facet jest nieomylny i mają z tym problem. A tam potrzeba trenera z krwi i kości, ktory to wszystko poukłada i da im grać.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 21.01.2012 o godz. 00:57.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując