No napewno to nie będę ja. Skoro jednak ty tez nie to.... Stawiam na Bogusia Cupiała.
Co do tej wierności, to muszę protestować. Nie można wymagać od Małeckiego żeby w taki sposób udowodnił że ma w sercu Wisła.
To jakiś absurd żeby chłopak rezygnował ze swoich planów na późną jesień tylko dlatego że gra w Wiśle.
Za 20 lat SKWK będzie zbierać na Małego...
Ma_niek napisał(a):

|
Tofik skąd wiesz że akurat takich pieniędzy mu nie dają.?
|
Ty tak poważnie ?