Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53995
Stary 20.01.2012, 23:06
No napewno to nie będę ja. Skoro jednak ty tez nie to.... Stawiam na Bogusia Cupiała.

Co do tej wierności, to muszę protestować. Nie można wymagać od Małeckiego żeby w taki sposób udowodnił że ma w sercu Wisła.
To jakiś absurd żeby chłopak rezygnował ze swoich planów na późną jesień tylko dlatego że gra w Wiśle.
Za 20 lat SKWK będzie zbierać na Małego...


Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Tofik skąd wiesz że akurat takich pieniędzy mu nie dają.?
Ty tak poważnie ?
Ostatnio edytowane przez Dariook : 20.01.2012 o godz. 23:10.
Odpowiedz cytując