|
Chyba nie ma takiego powodu!
W ogóle traktowanie kibiców w naszym klubie i wszechobecna dezinformacja to jest skandal - pytałam w BP 2 razy o to, czy sprzedaż biletów na Standard zacznie się tak, aby przy okazji jednej wizyty w SK kupić bilet i przedłużyć karnet. Sugerowałam, że to będzie najlepsze wyjście, bo nie każdy mieszka w Krakowie (tego akurat można się łatwo domyślić). Za każdym razem dostawałam odpowiedź, że więcej informacji WKRÓTCE. Informacji nie ma do dziś. Gdyby ktoś faktycznie czekał z przedłużeniem karnetu licząc na rozpoczęcie sprzedaży biletów, zostałby z pustymi rękami.
Już pomijam to, że do sprzedania będzie tyle biletów, że nie ma szans rozprowadzić ich w tydzień. Czas sprzedaży powinien być jak najdłuższy.
|