Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53986
Stary 20.01.2012, 21:53
kiedys byl temat jego przejscia do Wisly...http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-l...wiadomosc.html ale mi sie wciaz przypomina glos Janusza Basalaja komentyujacego mecz Schalke-Wisla:dziekujemy Ci Viktorze Agali!!!
Odpowiedz cytując