Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
53986
20.01.2012, 21:53
kiedys byl temat jego przejscia do Wisly...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-l...wiadomosc.html
ale mi sie wciaz przypomina glos Janusza Basalaja komentyujacego mecz Schalke-Wisla:dziekujemy Ci Viktorze Agali!!!
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff