Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53985
Stary 20.01.2012, 21:42
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się nazywając mnie ultrasem, zresztą nie pierwszy raz. Zastanawia mnie jednak cel twojej tezy?
Czuć jednak na odległość twoją niechęć do Małego, zdecydowanie podważa to obiektywną ocenę tematu .

Żonglujesz tezami i insynuacjami a w imię dowartościowania własnego EGO drwisz z Patryka !
A wiesz co w tym jest najśmieszniejsze? Że to Małecki miał rację i słusznie pokazał miejsce tym którzy odwracają się od swojej drużyny!

Poczujesz sie wyruchany jeśli Małeckii skorzysta z prawa Webstera ? błąd!
Wyruchany to bedziesz przez osoby które do tego doprowadziły, które mimo 6 miesięcy nie potrafiły spełnić oczekiwań wychowanka.

Jeśli oczekujesz od niego aby grał za szampana,to naprawde chyba masz nie po kolei w głowie. A problemem nie jest Małecki, problemem jest slaba postawa najlepiej zarabiających w drużynie Wisły.
Pytanie jakie te oczekiwania są? To chyba podstawowe pytanie ażeby móc ciągnąć wywód o pokrzywdzonym/chciwym Małeckim tudzież racjonalnym/skąpym Basałaju/Valcksie//Cupiale.
Swoją drogą nawet taki Dom Perignon kosztuje ok. 150 Euro za butelkę więc nie jest z poborami Małego aż tak źle jak piszesz. Poza tym szampan to chyba nienajlepsza napój dla czynnego piłkarza.
Jeszcze jest możliwość, że JrQ pisze prawdę, a wtedy to sobie możemy tu pogadać...
Ostatnio edytowane przez arti : 20.01.2012 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując