Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18385
Stary 20.01.2012, 20:16
Taka uległość wobec klubów kończy się potem jak się kończy. Budżet niepewny, ruiny stadionu, organizacja jak każdy widzi i dostaje się licencję. Niestety, chcemy mieć profesjonalne rozgrywki to trzeba bezwzględnie ukracać takie kluby.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując