Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18384
Stary 20.01.2012, 20:12
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie to samo mi przyszlo do glowy choc z drugiej strony jakby nie zostali dopuszczeni to bysmy biadolili, ze zasluzony klub, decyzje przy zielonym stoliku etc.
Wszystko jest kwestią odpowiedniego uzasadnienia. Niestety, znając sposób w jaki zapadają decyzji w polskiej piłce, to rzeczywiście, takich komentarzy byłoby sporo.
Odpowiedz cytując