dynek.pl napisał(a):

|
Oczywiscie to samo mi przyszlo do glowy choc z drugiej strony jakby nie zostali dopuszczeni to bysmy biadolili, ze zasluzony klub, decyzje przy zielonym stoliku etc.
|
Wszystko jest kwestią odpowiedniego uzasadnienia. Niestety, znając sposób w jaki zapadają decyzji w polskiej piłce, to rzeczywiście, takich komentarzy byłoby sporo.