Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18383
Stary 20.01.2012, 20:03
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pytanie, kto dopuscil bankruta do gry w ekstraklasie? Gdyby respektowano zapisy licencyjne, to kilka innych zespolow tez mialoby powazne problemy.
Oczywiscie to samo mi przyszlo do glowy choc z drugiej strony jakby nie zostali dopuszczeni to bysmy biadolili, ze zasluzony klub, decyzje przy zielonym stoliku etc.
Mam nadzieje, ze po tym przypadku skonczy sie pobłażanie licencyjne aczkolwiek ostateczna decyzja powinna zapadać najpozniej miesiąć przed rozgrywkami, a u nas na tydzień przed trwają jeszcze odwołania i szukanie kruczków.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując