Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18382
Stary 20.01.2012, 19:40
Zelari napisał(a):Wyświetl post
Czy to nie znaczy że mamy 3pkt za darmo ?
Jakby ŁKS się wycofał, w co nie wierzę, to rozegrał - tak czy siak - ponad połowę meczy. Wtedy walkowery przyznaje się tylko za pozostałe mecze (czyli wszyscy, którzy mają jeszcze grać z ŁKSem je dostaną), a klub spada (i to chyba o 2 klasy od razu) - ze względu na wycofanie się z rozgrywek. Chyba, że coś się zmieniło.
Odpowiedz cytując