Zelari napisał(a):

|
Czy to nie znaczy że mamy 3pkt za darmo ?
|
Jakby ŁKS się wycofał, w co nie wierzę, to rozegrał - tak czy siak - ponad połowę meczy. Wtedy walkowery przyznaje się tylko za pozostałe mecze (czyli wszyscy, którzy mają jeszcze grać z ŁKSem je dostaną), a klub spada (i to chyba o 2 klasy od razu) - ze względu na wycofanie się z rozgrywek. Chyba, że coś się zmieniło.