http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
I pewnie juz po Cywce. Ale to nie problem SV chce wywalczyć mistrza zawodnikami z ,których 8 konczą się kontrakty. A klub nie przejawia zbytniej chęci aby je przedłużyć. Już widze jak umierają za Wislę aby w czerwcu pożegnac się z klubem. Podobne Deja Vu przeżyli w warszawie gdy Grzelak i reszta odpusciła totalnie kilka meczy w tym z Wisłą.