Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12130
Stary 20.01.2012, 18:58
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
http://www.transfermarkt.de/en/sewer...ler_69742.html

rezerwowy bramkarz Polonii Bytom...
Sorry, ale co za nim przemawia?

Sam mówisz, że to rezerwowy bramkarz... PIERWSZOLIGOWEGO KLUBU
Ma 25 lat, więc nie jest już młodym, który ma szans być 3. bramkarzem.
Mając tyle lat zagrał w karierze kilkanaście spotkań w 1. lidze i kilka w Ekstraklasie.

Jeszcze raz sorry, ale wolę już, aby tego trzeciego bramkarza nie szukać i ustanowić nim Koconia, czy Marca. Nie wiem nawet jak bronią, ale szukanie dla samej idei szukania jest bez sensu. Już Juszczyk, z którego zrezygnowano z dwa lata temu byłby lepszą opcją. Jednak czy to są zawodnicy dla mistrza Polski?!

Z Polonią Bytom warto pogadać w innej sprawie. Oddali Świerczoka, chłopaka, który wbił im 12 goli na niewiele więcej zdobytych przez całą drużynę. Można im zaproponować wypożyczenie Szewczyka, albo innego zawodnika z MESA. To jedyny temat, o którym nasi włodarze mogą aktualnie z Polonią porozmawiać.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 20.01.2012 o godz. 19:01.
Odpowiedz cytując