TOMEK 11 napisał(a):

Sorry, ale co za nim przemawia?
Sam mówisz, że to rezerwowy bramkarz... PIERWSZOLIGOWEGO KLUBU
Ma 25 lat, więc nie jest już młodym, który ma szans być 3. bramkarzem.
Mając tyle lat zagrał w karierze kilkanaście spotkań w 1. lidze i kilka w Ekstraklasie.
Jeszcze raz sorry, ale wolę już, aby tego trzeciego bramkarza nie szukać i ustanowić nim Koconia, czy Marca. Nie wiem nawet jak bronią, ale szukanie dla samej idei szukania jest bez sensu. Już Juszczyk, z którego zrezygnowano z dwa lata temu byłby lepszą opcją. Jednak czy to są zawodnicy dla mistrza Polski?!
Z Polonią Bytom warto pogadać w innej sprawie. Oddali Świerczoka, chłopaka, który wbił im 12 goli na niewiele więcej zdobytych przez całą drużynę. Można im zaproponować wypożyczenie Szewczyka, albo innego zawodnika z MESA. To jedyny temat, o którym nasi włodarze mogą aktualnie z Polonią porozmawiać.