For_FuN_ napisał(a):

|
Pytanie, kto dopuscil bankruta do gry w ekstraklasie? Gdyby respektowano zapisy licencyjne, to kilka innych zespolow tez mialoby powazne problemy.
|
Otóż to.
Każdy średnio orientujący się w Ekstraklasie kibic wiedział, że w ŁKS bieda aż piszczy i tylko cud ich obroni przed bankructwem.
Ciekaw jestem jakie kryteria kontroli finansowej przyjęła komisja licencyjna.