Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18381
Stary 20.01.2012, 18:49
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pytanie, kto dopuscil bankruta do gry w ekstraklasie? Gdyby respektowano zapisy licencyjne, to kilka innych zespolow tez mialoby powazne problemy.
Otóż to.

Każdy średnio orientujący się w Ekstraklasie kibic wiedział, że w ŁKS bieda aż piszczy i tylko cud ich obroni przed bankructwem.
Ciekaw jestem jakie kryteria kontroli finansowej przyjęła komisja licencyjna.
Odpowiedz cytując