Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53974
Stary 20.01.2012, 18:13
milosz napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś Wisła w czasach B.C. podpisywała długie kontrakty, teraz są coraz krótsze i krótsze, aż do rocznych wypożyczeń, cóż takie czasy mamy w Wiśle.
Tak, Brożkowie na 10 lat, ale czy to nadal jest zgodne z przepisami FIFA i UEFA? Bo przyznam, że nigdzie tak długich kontraktów w ostatnich czasach nie widziałem. To by obchodziło chyba prawo Webstera.
Odpowiedz cytując