milosz napisał(a):

|
Kiedyś Wisła w czasach B.C. podpisywała długie kontrakty, teraz są coraz krótsze i krótsze, aż do rocznych wypożyczeń, cóż takie czasy mamy w Wiśle.
|
Tak, Brożkowie na 10 lat, ale czy to nadal jest zgodne z przepisami FIFA i UEFA? Bo przyznam, że nigdzie tak długich kontraktów w ostatnich czasach nie widziałem. To by obchodziło chyba prawo Webstera.