Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53973
Stary 20.01.2012, 17:58
Kiedyś Wisła w czasach B.C. podpisywała długie kontrakty, teraz są coraz krótsze i krótsze, aż do rocznych wypożyczeń, cóż takie czasy mamy w Wiśle.

_______
Lukasz, fakt takie prawo Webstera, 3 lata spokoju dla klubu wobec piłkarzy do 28 roku życia i 2 lata wobec piłkarzy po 28 roku życia, a później klub musi liczyć się z renegocjonowaniem kontraktu trwającego max. 5 lat. Tyle że to punkt widzenia klubu, bo w sumie słusznie że takie prawo istnieje gdyż np. wartość rynkowa piłkarzy się zmienia i tak jak w przypadku Patryka Małeckiego jego wartość wzrosła od tej pierwotnej i stąd powinien być podpisany nowy kontrakt.
________
I à propos P. Małeckiego, z 2011 jeszcze info. http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1..._kontrakt.html "Działacze Wisły rozpoczęli negocjacje z 23-letnim pomocnikiem w sprawie przedłużenia umowy. Proponują mu sporą podwyżkę i kontrakt do 2016 roku" Przypomnę że aktualny jest do 2014.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.01.2012 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując