Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12128
Stary 20.01.2012, 17:43
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
A może Kiełpin w miejsce KurtyRyzyko chyba też wielkie by nie było zwłaszcza że chodzi o bramkarza numer3 .A propo Śląska to ciekawe czy Celeban sprawdził by się w Wiśle zwłaszcza że nie zanosi sie na to by podpisał nowy kontrakt więc latem będzie do wzięcia za darmo
A kto to jest Kiełpin?
Odpowiedz cytując