Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
LS
Member
Od: 11.2002
Offline
#
1434
20.01.2012, 16:52
kleksak
napisał(a):
kartą można płacić za bilety, niestety jednak dzisiaj to było nie możliwe ze bo terminale nie działały
jeden terminal. nie wszystkie
LS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LS
Znajdź inne posty napisane przez LS