Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
kleksak
Junior Member
Od: 12.2006
Offline
#
1433
20.01.2012, 16:42
kartą można płacić za bilety, niestety jednak dzisiaj to było nie możliwe ze bo terminale nie działały
kleksak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kleksak
Znajdź inne posty napisane przez kleksak