Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3973
Stary 20.01.2012, 16:41
Poszedł sobie Klich do Wolfsburga a teraz chce wrocic do Polski - podobno jedna z opcji jest Slask Wrocław. Wszyscy chca zrobic kariere Lewandowskiego ale jakos im nie wychodzi - nastepny bedzie Swierczok.
Odpowiedz cytując