Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53967
Stary 20.01.2012, 16:27
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post


Pajlic jest tragiczny na lewej stronie a co dopiero mówiąc o Diazie, Pajlic już swoje ugrał to jego ostatnie pół roku w Wiśle i całe szczęście.
Mam nadzieję, bo szczerze mówiąc tak przeciętnych piłkarzy jak Paljić jest na pęczki. Dośrodkowania mizerne, nie mówiąc o strzałach, drybling jako taki, szybkość OK, ale nic z tego nigdy nie wynika. O odbiorze i kryciu nie będę wspominał, bo nie ma o czym. Ani z niego skrzydłowy, ani obrońca.
Odpowiedz cytując