Mam nadzieję, bo szczerze mówiąc tak przeciętnych piłkarzy jak Paljić jest na pęczki. Dośrodkowania mizerne, nie mówiąc o strzałach, drybling jako taki, szybkość OK, ale nic z tego nigdy nie wynika. O odbiorze i kryciu nie będę wspominał, bo nie ma o czym. Ani z niego skrzydłowy, ani obrońca.