Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53965
Stary 20.01.2012, 15:52
ardem99 napisał(a):Wyświetl post
http://tsw.com.pl/news/Co-dalej-z-Paljiciem-1705
Ciekaw jestem czy przedłużą z nim kontrakt.. uważam, że powinny, bo Dragan jest gwarancją solidnej gry. Na pewno jest lepszy na pozycji lewego obrońcy od Diaza..
Moim skromnym zdaniem w obronie dużo mu brakuje do solidności. Mimo, że całą karierę był ofensywnym graczem to w ofensywie też niewiele daje. Tutaj można wypróbować Nuneza. Tylko, że jego trzeba wykupić. Nie wiem, czy Jovanović, albo Lamey nie mogą też grać po lewej stronie?

Ani Paljić, ani Diaz na lewej obronie.
Odpowiedz cytując