ardem99 napisał(a):

Moim skromnym zdaniem w obronie dużo mu brakuje do solidności. Mimo, że całą karierę był ofensywnym graczem to w ofensywie też niewiele daje. Tutaj można wypróbować Nuneza. Tylko, że jego trzeba wykupić. Nie wiem, czy Jovanović, albo Lamey nie mogą też grać po lewej stronie?
Ani Paljić, ani Diaz na lewej obronie.